stół SIMPLY

Nowoczesny narożnik BELLUNO M594 to esensja nowoczesności połączona z odrobiną cechy klasyki.
nogi: lakierowane kolor biały
  • nogi: lakierowane kolor biały

999,00 zł
Interesuje Cię ten mebel w innym rozmiarze?
Skontaktuj się z nami, a napewno Ci pomożemy.

Nowoczesny rozłożysty narożnik świetnie wypełni obszerny salon, byś mógł każdego dnia cieszyć się wspaniałym wnętrzem. Wykonany został w całości w nowoczesnej tkaninie łatwiejszej w utrzymaniu czystości. Drewniane nóżki w kolorze rustikalnym podkreślają elegancję tego narożnika. Natomiast smukła linia boków dodaje lekkości, a delikatne siedzisko zapewni komfort wypoczynku. Głowę można wygodnie podeprzeć dzięki nowoczesnym zagłówkom z regulacją nachylenia. Narożnik Belluno M594 możesz sam skonfigurować według własnych potrzeb dodając funkcję spania jak również pojemniki na pościel.
WYMIARY

Wysokość: 75 cm
Długość: 180 cm
Szerokość: 80 cm


MATERIAŁY

Blat: szkło hartowane z ozdobną fazą
Nogi: metalowe, lakierowane proszkowo z regulacją +/- 2cmMONTAŻ

Produkt jest łatwy w montażu. Nie wymaga narzędzi i dodatkowych umiejętności.
Postępując zgodnie z instrukcją montażu, na pewno sobie poradzisz.
Należy pamiętać, aby podczas montażu nie kłaść blatu bezpośrednio na podłogę.
DOSTAWA

Nasze produkty dostarczane są naszym własnym transportem lub współpracującymi firmami przewozowymi, nie robiących po drodze żadnych przeładunków i dostarczają towar od nas bezpośrednio do Klienta. Dzięki tamu zapewniamy maksimum bezpieczeństwa dostarczenia Waszego mebla. Towar mniejszy gabarytowo wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.


TERMINY REALIZACJI

Ponieważ nasze produkty w większości dostosowywane są do Twoich potrzeb, nie posiadamy stanu magazynowego. W związku z tym czas oczekiwania na meble to około 4-6 tygodni. Natomiast jeśli zamawiany jest towar z standardowych wymiarów, czas realizacji wynosi 1-3 dni. W celu dokładnej informacji skontaktuj się z namiREKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dopracowane w każdym detalu. Jeśli natomiast dostarczony produkt posiadać będzie jakąkolwiek wadę wynikającą z naszej winy lub powstałej podczas transportu prosimy o kontakt. Na zgłoszoną reklamacje odpowiemy jak najszybciej, a po jej rozpatrzeniu, naprawimy lub wymienimy produkt.


WARUNKI I ZASADY SPRZEDAŻY
Wszystkie warunki i zasady sprzedaży objęte są w regulaminie dostępnym tutaj.

projekt.jpg

Bezpieczny transport


5 lat gwarancji


Produkt spełniający wymagania Klienta


Przemyślane rozwiązaniasimply_white

Produkty powiązane